Dołącz do nas

Jeśli zastanawiacie się czym jest mahjong, lubicie grać w planszówki lub po prostu macie wolny wieczór to wpadnijcie do nas – będzie nam niezmiernie miło Was ugościć. Do zabawy potrzebny jest jedynie dobry humor (chociaż suchary też są w cenie), ale warto wiedzieć, że znajomość znaków na kamieniach znacznie ułatwia pierwsze rozgrywki. Jednak spokojnie, to tylko cyfry od 1 do 9, a więc nic strasznego. Byłoby świetnie gdybyście dali nam znać wcześniej czy przyjdziecie, a będzie nam łatwiej zorganizować komplet zestawów i stołów.

Nasz klub można wspierać na różne sposoby, ale jeśli sprawy mahjonga są Ci szczególnie bliskie i chciałbyś pograć z nami bardziej regularnie to zapraszamy do składania deklaracji członkowskich. Członkostwo nie wiąże się z żadnymi opłatami – ułatwi nam to po prostu organizację dalszych spotkań i wspólnych wyjazdów, a Tobie da dostęp do naszej listy mailingowej/newslettera. Wzór deklaracji jest podlinkowany na dole tej strony.

Zachęcamy szczególnie do śledzenia oficjalnej strony na facebooku pod adresem www.facebook.com/mahjongpoznan – znajdziecie tam najświeższe nowiny ze świata mahjonga, informacje o turniejach, większych wydarzeniach i regularnych spotkaniach organizowanych przez nasz klub.

W razie pytań piszcie do nas na nasz adres mailowy kontakt@mahjong.poznan.pl (ewentualnie na nasz fanpage), a my postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Wzór deklaracji członkowskiej